Dnes je
  Piatok 13.decembra 2019,
  meniny má Lucia,
  zajtra bude mať Branislava/Bronislava

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky


Vážený zákazníci, ďakujeme Vám, že ste navštívili našu webovu stránku a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

1.
Objednávka je záväzná ak je uhradená jej plná cena vrátane dopravného a považuje sa za vybavenú po doručení na uvedenú adresu adresátovi prípadne blizkej osobe(rodinný príslušník a pod).Prípadnú sťažnosť na doručenie, alebo kvalitu tovaru je nutné reklamovať do 24 hod. od prevzatia tovaru.
2.
Odporúčame naším zákazníkom,aby objednávky realizovali minimálne 2 dni vopred. Vzhľadom ku originalite každej kytice, k nedostatku alebo k nedostupnosti určitého typu kvetín si dodávateľ vymedzuje právo vo výnimočných prípadoch tieto nahradiť podobným typom rovnakej kvality a ceny.
3.
Ak objednávateľ poskytne mylné alebo chybné údaje o príjemcovy , prípadne sa príjemca nebude zdržiavať na udanej adrese v dohodnutom čase a nebude ani možnosť prenechania objednanej kytice blízkej osobe bude sa takéto doručenie považovať za vybavené . Objednávateľ si môže po dohode vyzdvihnúť nedoručenú kyticu na prevádzke do 24 hod..Pre opätovné doručenie je nutné uhradiť cenu dopravného.
4.
Ceny kytíc ( najmä kytíc z rúži ) sa môžu líšiť oproti bežným cenám v ostatnom roku a to najmä počas sviatkov akými sú napr. deň sv. Valentína, deň Matiek, medzinárodný deň Žien, čo je spôsobené zvýšením cien kvetín na holandskej burze.
5.
Údaje o objednávateľovi a prijímateľovi slúžia len pre potreby realizácie doručenia tovaru a podľa zákona o ochrane osobných údajov nebudú poskytované tretím osobám.
6.
Prijímateľ nebude informovaný o objednávateľovi, len ak si to vyslovene objednávateľ želá, čo môže vyjadriť priloženým odkazom.

Objednávateľ uskutočnením objednávky vyhlasuje, že sa oboznámil s obchodnými podmienkami a súhlasí s nimi.
S pozdravom  
Kvety Flowers